ITV Studios Finland


ITV Studios Finland on yksi Suomen johtavia tv-tuotantoyhtiöitä. Formaatteihimme kuuluu mm. The Voice of Finland, Love Island sekä Jahti.

We are More Than TV.

Logo

Pete Paavolainen

MD, Executive Producer
pete.paavolainen@itv.com

Logo

Ulla Ovaska

Finance Director
ulla.ovaska@itv.com

Logo

Saija Kerälä

Legal and Business Manager
saija.kerala@itv.com

Logo

Heli Koskela

Head of Formats, Executive Producer
heli.koskela@itv.com

Logo

Heidi Munkberg

Head of Entertainment, Executive Producer
heidi.munkberg@itv.com

Logo

Maria Kangas

Head of Scripted, Executive Producer
maria.kangas@itv.com

Logo

Sanna Padua

Executive Producer
sanna.padua@itv.com

Logo

Sanna Häkkinen

Head of Production
sanna.hakkinen@itv.com

Logo

Martta Seppinen

Post Production Producer
martta.seppinen@itv.com

Logo

Johanna Mäkitalo

Producer
johanna.makitalo@itv.com

Logo

Eeva Rantanen

Producer
eeva.rantanen@itv.com

Logo

Heidi Räihä-Faucon

Producer
heidi.raiha-faucon@itv.com

Logo

Essi Pouttu

Production Manager
essi.pouttu@itv.com

Logo

Heidi Manu

Producer
on maternity leave

Käyttöehdot (vain englanniksi) | Tietosuojaseloste

© Tekijänoikeus ITV Studios 2020. Kaikki oikeudet pidätetään