ITV Studios Finland


ITV Studios Finland on yksi Suomen johtavia tv-tuotantoyhtiöitä. Ohjelmiimme kuuluu mm. Olen Julkkis...Päästäkää Minut Pois!, The Voice of Finland, Harjunpää sekä Love Island.

We are More Than TV.

Logo

Pete Paavolainen

MD, Executive Producer
pete.paavolainen@itv.com

Logo

Ulla Ovaska

Finance Director
ulla.ovaska@itv.com

Logo

Saija Kerälä

Legal and Business Manager
saija.kerala@itv.com

Logo

Heidi Munkberg

Head of Entertainment, Executive Producer
heidi.munkberg@itv.com

Logo

Maria Kangas

Head of Scripted, Executive Producer
maria.kangas@itv.com

Logo

Sanna Padua

Executive Producer
sanna.padua@itv.com

Logo

Sanna Häkkinen

Head of Production
sanna.hakkinen@itv.com

Logo

Ville Laakso

Executive Post Production Producer
ville.laakso@itv.com

Logo

Heidi Manu

Producer
heidi.manu@itv.com

Logo

Heidi Räihä-Faucon

Producer
heidi.raiha-faucon@itv.com

Logo

Essi Vähäniitty

Post Production Manager
essi.vahaniitty@itv.com

Logo

Antti Heikkilä

Editor
antti.heikkila@itv.com

Käyttöehdot (vain englanniksi) | Tietosuojaseloste

© Tekijänoikeus ITV Studios 2020. Kaikki oikeudet pidätetään